Laborant / Laborantka, branża spożywcza

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy po minimum 3 m-c;
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6 od poniedziałku do piątku);
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne;
  • premie frekwencyjną 350 zł brutto;
  • dodatek nocny w wysokości 6,40/h brutto;
  • bezpłatny dojazd do/z pracy z centrum Łodzi oraz dworca Łódź Kaliska i Retkini;
  • możliwość skorzystania z benefitów-karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego w atrakcyjnej cenie.

Zadania:

  • pobieranie i analiza próbek surowców i produktów zgodnie z wewnętrznym systemem zapewnienia jakości;
  • decydowanie o dopuszczeniu do produkcji surowców na podstawie analizy jakościowej;
  • wykonywanie oraz rejestrowanie analiz fizykochemicznych i mikrobiologicznych w systemie SAP;
  • przeprowadzanie testów cyrkulacyjnych;
  • wykonywanie kontroli wyposażenia laboratorium.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach laboratoryjnych;
  • aktualna książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;
  • wykształcenie kierunkowe średnie (np. liceum lub technikum chemiczne, spożywcze, medyczne itp.) lub wyższe (wydział chemii spożywczej, technologii żywności, mikrobiologii itp.).

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 18 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego kluczowego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 19 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Ubezpieczenie na życie
bezpłatny dojazd do/z pracy